Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

Франція — Україна 3:0: полтавець Руслан Ротань зіграв весь матч у якості капітана

Полтавець разом із національною збірною не їде до Бразилії.

Вчора, 19 листопада, на полі стадіону Стад де Франс, що знаходиться у північному передмісті Парижа Сен-Дені, відбувся другий матч раунду плей-оф відбору до чемпіонату світу 2014 року, який пройде в Бразилії. Наша збірна, якою керує Михайло Фоменко, протистояла французам. Перший матч, що відбувся у столиці України минулої п'ятниці, завершився перемогою українців 2:0.

Весь перший тайм пройшов під диктовку господарів, які переграли українців по всі статтях. Але найголовніше — звели їхню перевагу у два м'ячі нанівець. Забитими м'ячами відзначилися Мамаду Сахо та Карим Бензема.

На початку другої 45-хвилинки Євген Хачериді отримав друге попередження та залишив наших вдесятьох. Попереду був цілий тайм, і здавалося, що наші потроху втрачають шанси на потрапляння на чемпіонат світу. Так у підсумку і вийшло. Сахо на 72 хвилині забив переможний для своєї команди м'яч, який залишив Україну без чемпіонату світу 2014 року.

Слід зазначити, що як і в першій грі, всі 90 хвилин у складі нашої команди по полі провів корінний полтавець Руслан Ротань.