Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
18.09.2020

Волейбольна Суперліга: «Полтавчанка» вдома програла «Регіні» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дебютантки змагань мали всі шанси здобути свою першу історичну перемогу у вищому дивізіоні країни.

Детальніше>>
13.09.2020

«Ворскла» переграла «Інгулець»: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці продовжують лідирувати у турнірній таблиці УПЛ.

23.08.2020

«Ворскла» розгромила «Рух» на старті УПЛ: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці несподівано легко розправилися з дебютантом ліги.

Всі новини

«Ворскла» та «Карпати» сильнішого не виявили

Голи Володимира Чеснакова та Арменда Даллку не допомогли підопічним Василя Сачка перемогти львів'ян.

Фотоогляд матчу ви можете переглянути тут.

Вчора, 9 листопада, у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбулася гра 16 туру української Прем'єр-ліги, в якій полтавська команда приймала гостей зі Львова — «Карпати». Протистояння Василя Сачка та Олександра Севідова виявилося досить цікавим, але у підсумку на перемогу жодна з команд не награла — 2:2.

Гольова феєрія

Львів'яни досить швидко відкрили рахунок в грі. На 5-й хвилині стандарт у виконані гостей завершився тим, що м'яч відскочив  від газону, а Сергій Зеньов спокійно переправив футбольний снаряд у сітку воріт Непогодова.

Незважаючи на такий сценарій гри, полтавці відносно швидко зрівняли рахунок.  Чергова подача кутового завершилася влучним ударом Володимира Чеснакова.

Команди і не думали зупинятися, і в першій 45-хвилинці вболівальники побачили ще два забиті м'ячі.  Володимир Костевич неймовірним ударом метрів з 20-ти вдруге в матчі вивів свою команду вперед, а під завісу тайму Арменд Даллку замкнув передачу з правого флангу Громова.

Нервовий тайм

Після відпочинку на поле у складі господарів вийшов активний Міщенко, на якого покладалися великі сподівання у тому, щоб вирвати таки перемогу для полтавців. Незважаючи на всі намагання, жодна з команд не змогла забити такий бажаний переможний м'яч — 2:2.

— Ми знали , що у львів'ян непоступлива команда, — розповів після матчу Арменд Даллку. — Хотіли , звичайно, трохи відірватися від переслідувачів у турнірній таблиці , але нам трохи не пощастило сьогодні. Прикро пропускати такі голи. Втомилися від цього самі , але ж ми сильні духом , а значить впораємося і з цим. Хочу сказати на підтримку нашої команди хороші слова: молодці хлопці , що не опустили руки після пропущених м'ячів.