Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

За крок до сенсації: «Ворскла» на нервах перемогла «Львів» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Підопічні Юрія Максимова провалили перший тайм, але після перерви були більш успішнішими за суперників.

Матч між «Ворсклою» та «Львовом», можливо, не мав би великої цікавості для вболівальників якби не один важливий факт – обидві команди фактично притиснуті своїми вже завданнями на сезон. Дійшло до того, що будь-яка втрата очок може стати фатальною, хоча матиме різну ціну («Ворскла» віддалиться від мрії знову пограти у Лізі Європи, а «Львів» наблизиться до пониження у класі).

Ще одним цікавим фактом протистояння була постать головного тренера «Львова». Річ у тому, що Анатолій Безсмертний – відома постать для полтавського футболу. Саме за його керівництва ФК «Полтава» зуміла вийти спочатку до Першої ліги, а згодом сенсаційно переграти одеський «Чорноморець» у плей-оф за вихід до УПЛ. На жаль, полтавці так і не зіграли у вищому дивізіоні жодного матчу – президент клубу Леонід Соболєв вирішив припинити фінансування команди.

Якщо ж повертатися до сьогоднішнього матчу, то «Ворскла» провела один з найгірших перших таймів у сезоні. Свій єдиний момент у стартовій 45-хвилинці господарі поля створили на останніх його хвилинах - Степанюк змістився в центр і пробив, а кіпер «Львова» Ільщенков насилу врятував свою команду від проблем. До цього м’яч декілька разів якимось дивом не опинився у воротах «Ворскли», але обійшлося. В першу чергу заслуга у цьому Різника, який спочатку на 16-й хвилині вгадав кут при пробитті гостями 11-метрового (Нич пробив дуже неточно), а згодом двічі вгадав напрямок ударів все того ж гравця «Львова».

Лише одному Максимову відомо про ті слова, які він сказав своїм підопічним у перерві, однак старт другого тайму вийшов по-справжньому ударним для «Ворскли». Розпочалося все з Кане, який підхопив м'яч в чужій штрафній та пробив точно в ближній кут – 1:0. Через дві хвилини «зелено-білі» подвоїли свою перевагу - Кулач отримав передачу з глибини та пробив повз голкіпера з меж штрафного – 2:0.

На 74-й хвилині Довгий один м’яч відквитав (удар головою вийшов результативним). Останні хвилин були нервовими, однак рахунок на табло залишився без змін.

До вашої уваги кращі авторські світлини з матчу.