Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

Буду сумувати: «Ворсклу» залишає найдорожчий футболіст

Полтавський клуб зазнає відчутної кадрової втрати.

Бразильський легіонер Луїзао, права на якого належать португальському «Порту», на своїй офіційній сторінці у соцмережі Instagram опублікував прощального листа.

«Дуже вдячний за той сезон, який ми пройшли. У цей період я відчував, що вони довіряють моїй роботі та допомагають робити її краще.
Було багато щасливих моментів (інших не так вже й багато). Всі вони зробили внесок у моє зростання в професійному та, перш за все, особистому рівні.
Ніколи не забуду як вітали мене клуб та вболівальники. Полтаву я завжди пам’ятатиму.
Я з усією впевненістю можу сказати, що нашою найбільшою якістю була спільна робота, ніколи не здавалися навіть під тиском труднощів.
Я пишаюся тим, що міг працювати з такими здібними та відданими професіоналами. Я завжди буду підтримувати тебе, «Ворскла», - йдеться у повідомленні.

Помер колишній головний тренер полтавської «Ворскли».

У складі «Ворскли» провів 23 матчі. У його активі один забитий гол.

За інформацією сайт Transfermarkt, португалець був найдорожчим футболістом «Ворскли» (1 млн €).

Народився в Сан-Паулу. Футбольну кар'єру розпочав в однойменному клубі, звідки в 2017 році за 3 мільйони євро перейшов до «Порту». Однак через величезну конкуренцію в головній команді був відправлений набиратися досвіду в другу команду, у футболці якої дебютував 6 серпня 2017 року в програному (1:2) домашньому матчі 1-о туру Сегунда-Ліги проти «Жил Вісенте». Луїзао вийшов на поле на 59-й хвилині, замінивши Руї Піреша. Дебютним голом за «Порту Б» відзначився 13 серпня 2017 року на 12-й хвилині нічийного (2:2) виїзного поєдинку 2-о туру Сегунда-Ліги проти «Ароуки». Луїс вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. До переїзду України в другому дивізіоні португальського чемпіонату зіграв 64 матчі (3 голи).

На початку серпня 2019 року відправився в оренду у «Ворсклу». Дебютував у Прем'єр-лізі України 10 серпня 2019 року в матчі проти «Львова» (3:2). Свій перший гол у Прем'єр-лізі забив 15 грудня 2019 року у ворота львівських «Карпат» (2:1). Після цієї гри сайт Football.ua включив його до символічної збірної 18-го туру. Разом з командою дійшов до фіналу Кубку України, де полтавці поступилися київському «Динамо» в серії пенальті.

До речі, «Ворскла» заборгувала гроші своєму колишньому головному тренеру.