«Ворскла» - «Олімпік» 0:0: найпам’ятніші миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Керівник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначев емоційно відреагував на зростання кількості хворих.

350-річчя від дня народження Самійла Величка: у Полтаві презентували поштовий конверт (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У відділенні поштового зв’язку № 11 у Полтаві відбулася урочиста церемонія спеціального погашення художнього поштового конверта.

Всі новини

Подарунок полтавкам: «Ворскла» перемогла «Олімпік» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Владислав Кулач напередодні Міжнародного жіночого дня приніс перемогу «зелено-білим».

22-й тур УПЛ розпочався у Полтаві, де зустрілися одні з головних невдах чемпіонату. Водночас «Ворскла» вдома ще не програвала при Юрію Максимову тоді як «Олімпік» ніяк не може перервати безпрограшну серію, яка до цього складала 6 матчів.

Перший тайм пройшов за рівної гри та запам’ятався фактично єдиним моментом: Шахаб отримав пас від Кравченка та пробив по воротах господарів — Різник зреагував на цей удар і врятував свою команду.

Вирішальною у протистоянні стала друга частина протистоянні. На 62-й хвилині Гришко збив Кулача у власному штрафному майданчику – арбітр Кутаков без вагань вказав на «точку». Владислав Кулач не залишив шансів Кичаку – 1:0.

На 78-й хвилині «Олімпік» залишився у меншості (Кравчук отримав другу жовту картку за небезпечну гру проти Якубу), однак рахунок на табло стадіону «Ворскла» імені Олексія Бутовського більше не змінювався.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, тиждень тому «Ворскла» вдома сенсаційно перемогла «Шахтар».