Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

Фінал Ліги Чемпіонів у Києві: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Мадридський «Реал» у непростому матчі переміг англійський «Ліверпуль».

Фото - Олег ДУБИНА

Вперше в історії вирішальний матч Ліги Чемпіонів довірили провести столиці України Києву, який вже мав досвід проведення чемпіонату Європи 2012 року, включаючи фінал.

Сам же НСК «Олімпійський» був оголошений як остаточне місце проведення фіналу 15 вересня 2016 року, відповідно до рішення засідання Виконавчого комітету УЄФА в Афінах, Греція.

Для мадридського «Реалу» це був шістнадцятий фінал. На рахунку «вершкових» у фіналах до цього було дванадцять перемог (1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014, 2016, 2017) та три поразки (1962, 1964, 1981).

У свою чергу для англійців київський фінал став 8-м в історії. До 2018 року англійський клуб здобував Кубок європейських чемпіонів 5 разів (у 1977, 1978, 1981, 1984 та 2005 роках).

Якщо говорити про церемонію відкриття, то гімн Ліги чемпіонів зіграв хорватський дует віолончелістів 2Cellos, а головною музичною родзинкою стала британська співачка Дуа Ліпа, яка перед грою виконала декілька своїх пісень.

Вирішальний матч 2018 року розпочався з пошкодження ключової фігури «Ліверпуля» Мохаммеда Салаха, який на 30-й хвилині травмував плече у протистоянні зі захисником Серхіо Рамосом.

Головні події на полі сталися у другій 45-хвилинці: на 51-й хвилині голкіпер «червоних» Лоріс Каріус занадто слабо кинув м’яч своєму захиснику, тому Каріму Бенземі залишалося лише уміло підставити ногу.

Через чотири хвилини Садіо Мане відновив статус-кво у матчі, вийшовши переможцем у повітряній битві з кіпером «Реалу» Навасом – 1:1.

Надалі забивали лише «вершкові» - Гарету Бейлу вдався невідпорний удар через себе, а пізніше головний антигерой матчу Каріус не порався з ударом все того ж валійця – 1:3.

До вашої уваги кращі авторські світлини лігочемпіонівського фіналу.

До речі, раніше показали, як до фіналу готувалися вболівальники команд.