«Ворскла» - «Олімпік» 0:0: найпам’ятніші миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Керівник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначев емоційно відреагував на зростання кількості хворих.

350-річчя від дня народження Самійла Величка: у Полтаві презентували поштовий конверт (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У відділенні поштового зв’язку № 11 у Полтаві відбулася урочиста церемонія спеціального погашення художнього поштового конверта.

Всі новини

«Ворскла» зі скандалом попрощалася з Європою

Підопічні Василя Сачка безславно завершили свою єврокубкову подорож, програвши вдома хорватам - 2:3.

Вже на 30-й секунді зустрічі загребська «Локомотива» зусиллями Бочкая повела у рахунку, натомість господарі на останніх хвилинах першого тайму не змогли реалізувати призначений 11-метровий (кіпер «Локо» відбив удар Хльобаса з точки).

Після відпочинку автогол Перича та гол Чеснакова подарували надію «зелено-білим», однак влучні удари хорватів Фіолича та Перича розставили всі крапки над «і» у протистоянні – 2:3.

У матчі не обійшлося без скандалу. У першому таймі після чергового пропущеного м’яча «Ворскли» група вболівальників господарів перелізла через захисну огорожу та попрямувала на поле, на яке зумів прорватися один фанат. З газону чоловіка не змогли випровадити ні капітан «зелено-білих» Володимир Чеснаков, ні працівники стадіону.

Через певний час «гість» зробив спробу повернутися на трибуни, однак його практично миттєво «скрутили», що не сподобалося фанатам. Розпочалася бійка…